ajax-loader

Toimipisteet

Verkkokauppa

ASIAKASPALVELU JA TYÖVAATEPALVELU

Puh. 010 235 1690
asiakaspalvelu(@)promart.fi

Asiakaspalvelu avoinna:
arkisin 8.00–16.00

Työvaatepalvelu
Puh. 010 207 1531
tyovaatepalvelu@promart.fi

Myymälät

Pirkkala

ProMart Oy
Muuraintie 1
33960 Pirkkala

Puh. 010 235 1699
asiakaspalvelu(@)promart.fi

MYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN KELLO 7.00–16.30
Katso myymälän sijainti kartalla

Myymälä
Dimitra Karabelias
050 448 9068
dimitra.karabelias(@)promart.fi

Arttu Ahlstedt
050 5990 686
arttu.ahlstedt@promart.fi

Piia Korpi
050 313 7734
piia.korpi@promart.fi

Vantaa

ProMart Oy
Juurakkotie 3
01510 Vantaa

Puh. 010 235 1691
asiakaspalvelu(@)promart.fi

MYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN KELLO 7.00–16.30
Katso myymälän sijainti kartalla

Myymälä
Joni Riski
050 339 5395
joni.riski@promart.fi

Sari Snaith
0504707838
sari.snaith@promart.fi

Promart Turku

Turku

ProMart Oy
Orikedonkatu 22
20380 Turku

Puh. 010 235 1693
asiakaspalvelu(@)promart.fi

MYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN KELLO 7.00–15.00
Katso myymälän sijainti kartalla

Myymälä
Ville Kustonen
050 337 0420
ville.kustonen(@)promart.fi

Jyväskylä

ProMart Oy
Juustokatu 2
40320 Jyväskylä

Puh. 010 235 1694
asiakaspalvelu(@)promart.fi

MYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN KLO 7.00–16.00
Katso myymälän sijainti kartalla

Myymälä
Anne Lautala
050 476 1112
anne.lautala@promart.fi


Kristian Liljeström
050 523 6227
kristian.liljestrom(@)promart.fi

Oulu

ProMart Oy
Linnunrata 21
90440 Kempele

MYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN KLO 7.00–16.00
Katso myymälän sijainti kartalla


puh. 010 235 1692
asiakaspalvelu(@)promart.fi

Markus Korhonen
050 592 0990
markus.korhonen(@)promart.fi

Ylöjärvi

ProMart Oy
Kuukuja 10
33420 Tampere

MYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN KLO 8.00–16.00


puh. (03) 3142 0500
asiakaspalvelu(@)promart.fi

Kuopio

ProMart Oy
Takojantie 17
70900 Toivala

puh. 0440 664 499
asiakaspalvelu(@)promart.fi

MYYMÄLÄ AVOINNA ARKISIN KLO 7.00–16.00

Teemu Ruokolainen
Puh. 050 467 1825
teemu.ruokolainen@promart.fi

  • Woikoski, nestekaasun jälleenmyyntipiste

Y-TUNNUS:
2287518-2